Op woensdag 17 januari en donderdag 18 januari 2024 vindt de Biobeurs plaats in de Brabanthallen in Den Bosch. Ook ABZ Diervoeding is aanwezig en nodigt u van harte uit om ons te bezoeken. Graag praten wij u op onze stand bij over de nieuwste ontwikkelingen. Met de voorgenomen fusie met De Valk Wekerom hebben we biologisch volledig in eigen beheer. Door de nu al intensieve samenwerking zijn de lijnen tussen inkoop, productie en verkoop/advisering erg kort. Hiermee kunnen we snel schakelen bij klantvragen, maatwerk leveren en zitten we erg dicht op de grondstofmarkt. Het beste dichtbij!
U vindt onze stand (nr 305) op het Bio-erf. Op het Bio-erf kunt u terecht voor interessante presentaties, een goed gesprek en een hapje en een drankje. Op het erf zijn diverse bedrijven uit de keten vertegenwoordigd.
Tijdens LIVE op BEDRIJF introduceerde we voor onze sector rundvee ons nieuwe product BLG Lactograan, welke we ook laten zien tijdens de Biobeurs. Wilt u nu al meer informatie, kijk onderstaande video, of neem contact op met uw rundvee specialist!
Onze specialisten van de varkenshouderij promoten tijdens de Biobeurs de vernieuwde ABZ Biggenmuesli. Indien u wilt weten of dit product goed op uw bedrijf past, neem dan contact op met uw varkens specialist of klik hier ».
En de Pluimvee-specialisten delen eierdopjes uit! Graag tot ziens in onze stand op de Biobeurs in Den Bosch.
Openingstijden
- Woensdag 17 januari van 10.00 – 19.00 uur
- Donderdag 18 januari van 10.00 – 17.00 uur
Gratis e-ticket
Op www.biokennisweek.nl kunt u zich registreren voor een gratis e-ticket met code: relatie2024-ABZ-De-Samenwerking.
Per registratie kunt u één e-ticket bestellen. Wanneer u met meerdere personen de beurs wilt bezoeken dient u zich meerdere keren te registreren.
Tot ziens in Den Bosch!